Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2004 Volume 14 Number 3

Data wydania:

2004

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2013-07-03

Data dodania obiektu:

2006-01-13

Liczba wyświetleń treści obiektu:

24 945

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie HTML

15

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://zbc.uz.zgora.pl/publication/2161

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 14 Number 3 2013-07-03

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji