Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2006 Volume 16 Number 3

Data wydania:

2006

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2013-07-03

Data dodania obiektu:

2006-10-03

Liczba wyświetleń treści obiektu:

4 883

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie HTML

10

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://zbc.uz.zgora.pl/publication/4641

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 16 Number 3 2013-07-03

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji