Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2007 Volume 17 Number 2

Data wydania:

2007

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2013-07-03

Data dodania obiektu:

2007-10-08

Liczba wyświetleń treści obiektu:

15 310

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://zbc.uz.zgora.pl/publication/9578

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 17 Number 2 2013-07-03

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji