Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2007 Volume 17 Number 3

Data wydania:

2007

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2013-07-03

Data dodania obiektu:

2007-10-30

Liczba wyświetleń treści obiektu:

4 231

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://zbc.uz.zgora.pl/publication/10081

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji