Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2008, volume 18, number 1

Data wydania:

2008

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-07-15

Data dodania obiektu:

2008-03-13

Liczba wyświetleń treści obiektu:

11 836

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://zbc.uz.zgora.pl/publication/12357

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Nazwa wydania Data
Volume 18 Number 1 2021-07-15

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji