Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2010 Volume 20 Number 4

Data wydania:

2010

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2021-03-12

Data dodania obiektu:

2011-03-07

Liczba wyświetleń treści obiektu:

1 215

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

https://zbc.uz.zgora.pl/publication/26357

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji